Netflix Hades, Braid ve Death’s Door’u mobil cihazlara getiriyor

Geeked Week etkinliğinin bir parçası olarak şirket, bazı bağımsız klasikler de dahil olmak üzere hizmete girme yolunda olan birkaç oyun daha açıkladı.

2020’nin en iyi oyunlarından biri olan Hades, yakında iOS’ta Netflix abonelerinin kullanımına sunulacak, ancak şimdilik Android’de olmayacak.

Oyunu Yeraltı Dünyasının prensi Zagreus olarak oynayacaksınız. Ne zaman ölse (ki muhtemelen başlangıçta sıklıkla öyle olacaktır), başlangıca geri dönecek. Her oynadığınızda durum farklı olacak ancak bir koşudan diğerine bilgi, bazı silahlar ve yetenekler taşıyacaksınız. Hugo ödüllü Hades’in de zengin bir karakter kadrosu var. Bu sebeple oyun gerçek bir zevk ve kendinizi buna yüzlerce saat harcarken bulabilirsiniz.

Netflix Hades, Braid ve Death’s Door’u mobil cihazlara getiriyor

Klasik zaman manipülasyonu platform oyunu Braid de Netflix kullanıcıları için iOS ve Android’e geliyor. Uzun süredir ertelenen Braid Anniversary Edition, yükseltilmiş ses, elle boyanmış görseller, yeni animasyonlar ve çözülmesi gereken yepyeni bir bulmaca dünyası sunuyor. Braid’in yaratıcısı Jonathan Blow, Braid’in yeni sürümünün 30 Nisan’da Netflix Games, Windows, PlayStation ve Xbox’a geleceğini açıkladı

Death’s Door, 2021’in öne çıkan bağımsız filmlerinden biriydi ve Zelda benzeri macera oyunu, yakında Netflix abonelerine özel bir mobil platform olacak. Öbür dünyadaki bürokratik bir varlık olan Hasat Komisyonu Karargahı için ruhları toplamakla görevli bir kargayı kontrol ediyorsunuz.

Şık aksiyon platform oyunu Katana Zero da şirketin şovlarına ve filmlerine dayanan bir dizi oyunla birlikte Netflix Games’e de geliyor. Dizinin ilk iki sezonu arasında geçen Shadow and Bone: Enter the Fold şu anda yayında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x