Ricardo Quaresma’nın Futbolu Beşiktaş’ta Bırakmak İstediğini Söylemesine Gelen Farklı Tepkiler

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi için Türkiye’de bulunan Ricardo Quaresma, beIN Sports’a açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ı çok özlediğini ve hep kalbinde taşıdığını söyleyen 40 yaşındaki Portekizli efsane futbolcunun söyledikleri siyah-beyazlıları ikiye böldü.

Ricardo Quaresma, beIN Sports’a yaptığı açıklamalarda kariyerini Beşiktaş’ta noktalamak istediğini söyledi.

“Derbide çık oyna deseler, yapabilirim. 10 dakikadan fazla bile oynarım.” diyen Quaresma’nın açıklamalarından satır başları şöyleydi?

“Kariyerimi Beşiktaş’ta bitirmek çok güzel olurdu. Beşiktaş benim için çok özel bir yer. Futbola veda etmek istiyorum, saha içinde bunu yapmak istiyorum. Bu yüzden Beşiktaş’ta bırakmak inanılmaz olurdu.”

“Futbolun içinde kalmak, antrenör olmak istiyorum. Daha çok teknik ekibe entegre olmak isterdim. Hem kulübü geliştirmek hem de antrenör hayatını anlamak adına bu ekibin içinde olmak isterdim. Çünkü, futbolcu ve antrenör hayatı birbirinden farklı şeyler. Şu an tamam karar veremedim.”

“Önceliği futbolu saha içinde bırakma şansı elde etmek olurdu. Beşiktaş’tan bir teklif gelirse ‘evet’ derim. Fiziksel kondisyon çok önemli, her gün idman yapıyorum. Hayallerimden biri futbola Beşiktaş formasıyla, dolu bir stadyum önünde bırakmak. Teklif gelirse iki kere bile düşünmem, hemen ‘evet’ derim” dedi.

Quaresma’nın açıklamalarına Beşiktaşlılar farklı tepkiler verdi?

?

?

?

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir