Bestemsu Özdemir’den Burak Deniz açıklaması! ‘Önce ilişki yaşattılar, şimdi de ayırdılar mı?’

Oyuncu Bestemsu Özdemir ile meslektaşı Burak Deniz, geçtiğimiz sene bir partide görüntülenmiş, ikinin yakın tavırları kafaları karıştırmıştı. Bodrum Türkbükü’nde bir markanın davetine katılan oyuncu ikili, gece boyunca birbirinden ayrılmamış, samimi görüntüler vermişti.

Saatlerce dans eden Burak Deniz ile Bestemsu Özdemir, organizasyonun en çok konuşulan isimlerinden olmuştu. İkili arasında davette başlayan yakınlaşma birlikteliğe dönüştüğü öne sürülmüştü.

“BESTEMSU İLE ZAMAN GEÇİRDİK”

Burak Deniz (33), aşk iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Gerçekten hayatımda majör bir değişiklik olursa ilk sizin haberiniz olur. Birçok arkadaşımla birçok davetlerde zaman geçiyoruz. Bestemsu ile de zaman geçirdik.

Güzel oyuncu ise “Özel hayatım hakkında konuşmuyorum, el ele beni biriyle gördüğünüzde o benim ilişkimdir. Bir gün inşallah bir yerde görüntülersiniz ve bu sorular son bulur” diyerek birliktelik sorularına net cevap vermemişti.

“NASIL ÇIKIYOR BU HABERLER, ANLAMIYORUM”

33 yaşındaki Bestemsu Özdemir, son olarak önceki gün Etiler’de düzenlenen özel bir davete katıldı.

Muhabirler ile sohbet eden oyuncu, son dönemde bir dargın bir barışık aşk yaşadığı söylenen Burak Deniz ile ayrıldığı yönündeki sorular karşısında şu açıklamayı yaptı:

Özel hayatım hakkında konuşmayı tercih etmiyorum. İlişki yaşattılar, şimdi de ayırdılar mı bizi? Sürekli yeni haberler okuyorum hayatım hakkında. Bir kaç hafta sonra ne yazılacak merak ediyorum. Ben kimseye özel hayatımdan da bahseden birisi değilim, nasıl çıkıyor bu haberler anlamıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x